Jestem Tomasz

Kocham książki

tomcz2

Odkąd pamiętam, spędzam czas z książkami. Jako dziecko kochałem czytać. Wolałem to od zabaw z dziećmi i pomagania rodzicom w pracach domowych. Nie sądziłem, że gdy dorosnę, będę mógł poznać magiczny świat książek od drugiej strony. Nigdy nie wyśniłem, że kiedyś przygotuję jakąkolwiek publikację od początku do końca. Chciałbym Cię zarazić moją pasją do książek. Tu magia czyni magię.

Moją misją jest uczynienie czytania wygodnym. Odbiorca ma miło spędzić czas z książką, nie przejmując się literówkami i źle ustawionymi znakami.

jak ja to robię?

redaguję i korekcę

Sprawiam, by odbiorca nie złapał zadyszki, czytając tekst pozbawiony przecinków. Poprawiam błędy, dbam o to, by fabuła miała sens i każdy bohater kończył historię z takim imieniem, z jakim zaczynał.

projektuję i składam

Projektuję książki. Analizuję, kim jest czytelnik, i na tej podstawie dobieram odpowiednie parametry. Dbam o to, by każdy znak był na swoim miejscu, a czytanie prawdziwą przyjemnością.

uczę

Sam nie zadbam o to, by wszystkie książki były piękne, dlatego uczę redaktorów i wydawców, co zrobić, by zachwycać czytelników.

co zajmuje mój czas, gdy nie pracuję?

Fotografowanie
Spacery
Zwiedzanie

pogadajmy!

  Jak się do Ciebie zwracać?


  Sprawdź, czy w adresie mejlowym nie ma literówki.

  Czego potrzebujesz?


  Polityka prywatności

  Polityka prywatności

  ©2017‒2021 WIELE KROPEK